Dünyanın en prestijli spor dallarından biri olan tenisi, yine İstanbul’un en prestijli kulüplerinden biri olan Dalyan Club’da oynamak, ilerletmek ve öğrenmek için sizleri bekliyoruz. Her yaştan bireyin keyifle oynayabileceği tenis sporu için kulübümüzde yaş ve seviyeye göre bireysel ve grup ders programları ile; güzel zaman geçirmek, yeni dostlar edinmek, zinde kalmak ve rekabet duygusunu en üst seviyede hissetmek için güzel bir başlangıç yapın!

- LOKASYON -

Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe

Kadıköy, İstanbul, Türkiye

- ÇALIŞMA SAATLERİ -

Hafta içi 08:00- 00:00

Cumartesi & Pazar: 08:00- 00:00

TENİS SEVERLERİN BULUŞMA NOKTASI

Kaliteli tesislerimiz, yaz ya da kış her zaman tenis oynamaya elverişli açık ve kapalı kortlarımız, profesyonel eğitmenlerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla tenis severlerin hizmetindeyiz.
#tenisdalyanda
x
Her yaştan bireyin keyifle oynayabileceği tenis sporu için kulübümüzde yaş ve seviyeye göre bireysel ve grup ders programları ile; güzel zaman geçirmek, yeni dostlar edinmek, zinde kalmak ve rekabet duygusunu en üst seviyede hissetmek için güzel bir başlangıç yapın!
Özel
Dersler
Birebir veya grup dersleriyle profesyonel hocalardan tenis öğrenin.
Dalyan Club Akademi
Dalyan Club Akademi, çocuklarınızın tenis branşında altyapı kazanmasına olanak sağlayarak; başlangıç programından ileri düzey müsabakalara hazırlık programına kadar geniş bir eğitim seçeneği sunmaktadır.
Yaz Spor
Okulu
Çocuklar için çeşitli aktivitelerin olduğu dopdolu yaz okulumuz. Ayrıntılar için takipte kalın…
Ömer Yazkan

Ömer Yazkan

Tenis Eğitmeni

Umut Yenilmez

Umut Yenilmez

Tenis Eğitmeni

Kıvanç Tufan

Kıvanç Tufan

Tenis Eğitmeni

Can Aktaş

Ömer Yazkan

Tenis Eğitmeni