- LOKASYON -

Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe

Kadıköy, İstanbul, Türkiye

- ÇALIŞMA SAATLERİ -

Hafta içi 08:00- 00:00

Cumartesi & Pazar: 08:00- 00:00

İstanbul’un en köklü ve en prestijli kulüplerinden biri olan Dalyan Club’da ailenizle ve dostlarınızla akşam yemeklerinden, keyifli tenis maçlarına, havuz kenarı sohbetlerinden akşam barımızda alacağınız içeceklere kadar kendinizi şımartabileceğiniz her türlü aktivitemize katılabilirsiniz.
Davetler

Kına Gecesi

Düğün öncesi özel kına gecesi organizasyonlarında da Dalyan Club ilk tercih. Taş binamızda çok özel bir partiye imza atıyoruz.

Baby Shower ve Doğum günleri

İlk adım olan düğünden sonra, tüm hikayenizde yanınızdayız. Baby shower, doğum günü ve miniklere partilerle hayatınızın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mezuniyetler, doğum günleri, kutlamalar… Hayatınızın dönüm noktalarını Dalyan Club’ın özel atmosferinde kutlayın.

DALYAN CLUB ORGANİZASYON
DALYAN CLUB ORGANİZASYON
DALYAN CLUB ORGANİZASYON
Düğünler

RÜYA GİBİ BİR GÜN

Yemyeşil doğası, romantik taş binası ve bahçesi ile Dalyan Club en özel gününüz için ideal ortamı size sunuyor. Kır bahçesinde doğa ile iç içe bir düğün veya havuz başında zarif bir davet…

Dilerseniz özel salonlarımızda, taş binamızın estetik ortamında çok özel bir düğün. Temanız ne olursa olsun, Dalyan Club’da istediğiniz özel mekanı bulacaksınız. Düğününüzün her detayı ile biz ilgileniyoruz. Size ve misafirlerinize bu rüya gibi günün keyfini çıkarmak kalıyor. Bu özel gününüzün detaylarını konuşmak için bizimle iletişime geçin.

STRESSİZ PLANLAMA SÜRECİ VE HAYAL ETTİĞİNİZ GİBİ
BİR DÜĞÜN İÇİN YANINIZDAYIZ
x

Yuvarlak masa, beyaz Tiffany sandalye ve minderi, yemek takımları, çatal ve bıçak takımları, su ve şarap bardakları kulübümüz tarafından sağlanmaktadır. Talep edeceğiniz süsleme detayları, kulübümüzün anlaşmalı olduğu firmalar tarafından ek hizmet bedeli ile temin edilebilmektedir.

Hosteldiniz Kokteyli ve 5 çeşit yemekten oluşan enfes düğün menümüz paketlerimizde sunulmaktadır.

Dalyan Club ‘in anlaşmalı olduğu firma tarafından fotoğraf ve video hizmeti sunulmaktadır.

Müzik organizasyonu Dalyan Club ‘in anlaşmalı olduğu firma tarafından yapılmaktadır.

Saat 12:00 – 15:00 arasında gündüz kokteylleri ve 18:00 – 22:30 saatleri arasında da düğün organizasyonları gerçekleşir.

Çiftlerin hazırlıkları için tarihi taş bina içerisinde özel bir gelin odası da düşünülmüştür. Düğün ve kurumsal organizasyonlarda saat 22:00 sonrası, taş binada özel olarak hazırlanan salonda, 01:30’a kadar after party keyfi devam eder.

Dalyan Garden ‘in keyif dolu yemekli organizasyonlarında 350 kişiye aynı anda hizmet verilir. Pazartesi-Cumartesi saat 15:00’e kadar brunch, doğum günü ya da nikah kokteyli gibi organizasyonlar için nezih bir alandır.

Toplantılar

Yüksek Kapasiteli Salonlar

Büyük küçük tüm organizasyonlarınızı karşılayacak düzeneğe ve kapasiteye sahip salonlarımızı her türlü kurumsal etkinliğiniz ve sunumlarınız için kullanabilirsiniz.

Profesyonel Organizasyon

Organizasyonunuz için gerekli teknik düzenlemeler, sunum, servis ve ihtiyacınız olan her türlü hizmet için profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

İdeal Ortam

Yemyeşil doğanın içinde, tarihi bir taş binada yer alan geniş mekanlarımız her türlü organizasyon için hizmetinizde.

DALYAN CLUB ORGANİZASYON
DALYAN CLUB ORGANİZASYON
Dalyan Club Hizmetleri
x
Koordinasyon ∙ Fotoğraf ve Video Çekimi ∙ Dekorasyon ∙ Organizasyon Teması ∙ Gelin Odası ∙ Servis Ekibi ∙ Catering Hizmetleri ∙ Kokteyl Hizmetleri ∙ Müzik & Eğlence
Dalyan Club Sponsor