Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları  kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması  sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı  hiçbir zarardan Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş sorumlu değildir. Ente Sağlık Spor Turizm  Sanayi ve Ticaret A.Ş, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye  uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi  kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden  organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin  kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web  sayfaları için de geçerlidir. 

Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler  neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi,  bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya  kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bu internet sitesi Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kontrolü altında olmayan başka internet  sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş, bu sitelerin içerikleri  veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet  sitesindeki tüm bilgi, resim, Dalyan Club markası , www.dalyanclub.com alan adı, logo, ikon, demonstratif,  yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, iş  metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet hak larının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal;  önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez,  kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara  yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı  başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.  

Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin  burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 

 

Ente Sağlık Spor Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.